1 |
South Maroubra SLSC |
DAW
|
William Shaddock, Laurie Golsby, Amelia Ryder, Maddison Rath
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Blue
|
Emily Regan, Angus McMillan, Lucie Jones, Cooper Allin
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Miami Beach SLSC |
Team C
|
Oliver Henwood, Dylan Chapman, Sinead Nealon, Shakayla Thorpe-Martin
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team D
|
Ella Kinneally, Eli Clemson, Noah Peluso, Charlee Taylor
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Joshua Clemson, Leah Sheldrick, Belinda McAuliffe, Mark Sheldrick
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Isaac Henwood, Benjamin Fields, Samuel Cali, Karlisha Thorpe-Martin
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Bronte Bagala, Charlie Phillips, Lachlan Meikle, Jacob Curcio
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Bill Psaltis, Nathan Gordon, Ryan Gordon, Kaitlyn Byrne
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Alicia Baird, Mitchell Pickering, Tyson McIlveen, Casey Richards
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Robert Fischer, Alley Coyle, Zylah Watts, Michael Watts
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Kiama Downs SLSC |
Red
|
Eliza Gottaas-Healey, Aaron Commins, Jordan Dusmanovic, Ella Cleal-Cook
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Lisa Webber, Isabella Coyle, Curtis Sealy, Marten Schumacher
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Lewis
|
Matthew Anders, Corey Lewis, Addison Lewis, Hannah Berman
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Liam Christie, Kaan Karadag, Mekayla Date, Benjamin Gerry
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Shiloh Young, Connor Buhk, Brayden Armour, Kaitlin Dale
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Thirroul SLSC |
Team A
|
Dylan Gillett, Nadine Egan-Scott, Duncan Scott, Alison Montgomery
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Sonita Leng-cole, Timothy Minett, Emma Partington, Marius Braaten-Pow
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Matthew Whelan, Jordan Roberts, Elizabeth Muller, Rhys Daley
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Forster SLSC |
Stretchin out
|
Elizabeth Jones, Jack WOOD, Hannah Clark, Toby Jones
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Gold
|
Keelan Smith, Melisse Cooper, Siobhan Cooper, Nickolas Singh
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Isaac Nation, Hayden Lewis-Fox, Harrison Sheppard, Mitchell Bath
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Jonathan Hagan, Oliver Van Eck, Isaac Mitchell, Billie Alty
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Alexander Walton, James Aquila, Daniel Aquila, Kyalla Happ
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Miami Beach SLSC |
Team B
|
Harrison Henwood, Janita Henwood, Gabriel Sobczyk, Tayah Cooper
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Joel Hosken, Finley Raaymakers, Mathilda Campbell
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
James Sampson, Nicholas Giblin, Emma Horne, Oliver Sullivan
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Sarah Cartwright, Matthew Gardiner, Taylor Rawlings, Charlie Barbour
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team M
|
Nicholas Martin, Mitchell James, Amelia James, Isabelle Escott
|
Heat 7 |
0 |
|
5 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Ayden Bartle, Cathal Grimes, Corey Bartle, Taj Hawke
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Fairhaven SLSC |
Team A
|
Liam O'Callaghan, Alex Schwarcz, Bridie O'Callaghan, Romany Columb
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Foster
|
Samuel Foster, Ella Gordon, Isaac Foster, Amy Phillips
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Thomas Dick, Keely Smith, Benjamin Mackie, Amy Lipponen
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Cameron Callaghan, Joshua Ricamara, Charlotte McHenry, Mina Louise Brcic
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Paige Corbett, Maxwell Rogers, Jacquelyn Corbett, Jett Rayner-Wilkinson
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
Waratah Beach SLSC |
Team C
|
Jameson Trainor, Sarah Seddon, Ben Makowski, Jack Kennedy
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Taylor Wardle, Cody French, Emily Dornan, Isabella Armson
|
Heat 7 |
0 |
|
6 |
Point Lookout SLSC |
Team B
|
Gemma Price, Cody Jensen, Harry Edwards, Katie Price
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
South Maroubra SLSC |
Oi
|
scott Hobday, Gabriel McBride, Joao Pedro De Jesus Jorge, Tayla Curry
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Elwood LSC |
Team B
|
Lachlan Collie, Louis Timlock, Dylan Griffiths, Ross Marriner
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Frankston LSC |
Team B
|
Kyle Watson, Tim Ioviero, Jack Murton, Isabella Comey
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team A
|
Conor McKinnon, Lars Ralph, Stephanie Dimitrio, Zoe Campbell
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Team C
|
Chelsea Bull, Lillyan Rosich, Bailey Cheshire, Josh Cook
|
Heat 7 |
0 |
|
7 |
Coolum Beach SLSC |
Team A
|
Alastair Mcgregor, Liam Clarke, Ben Campbell, Caleb Thomas
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Point Lookout SLSC |
Team C
|
Ann-sophie Sullivan, Brett Van Dongen, Oscar Wills, Laura Zambon
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Jodie Clark, Paul Ryan, Bradley Bremner, Ashley Pade
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Caves Beach SLSC |
Caves Maroon
|
Evan Ricketts, Caitlin Williams, Steve Smith, Luke Walmsley
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Sean Coventry, Lachlan Halvorson, Rochelle Villemin, Ethan Draycott
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Point Lookout SLSC |
Team D
|
Lilly Morris, Jesse Mantell, Kyle Trevor-Jones, Lana Burke
|
Heat 6 |
0 |
|
7 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
James Harwood, Harrison Wood, Aislinn Neville, Emily Golebiowski
|
Heat 6 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Cory Hutchison, Michaela Whitmee, Ethan Weatherhog, Josephine Dutton
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Thirroul SLSC |
Princess Jaylo
|
Stephen Cook, Kyle Wood, Kyle Mathiesen, Jayden Keys
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Matteo Lantelme, Jessica Way, Jonathon Shaw, Georgina Ferreira
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Kiama Downs SLSC |
Gold
|
Bradley Falzon, Jeremy Kevill, Aidan Hazell, Sienna Camilleri
|
Heat 5 |
0 |
|
9 |
North Cronulla SLSC |
Cameron
|
Joel Eaton, Curtis Cameron, Mitchell O'Loughlin, Lily Hook
|
Heat 3 |
0 |
|
9 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Declan Woods, Ethan Collins, Alana Robertson, Lara Cammack
|
Heat 4 |
0 |
|